تاريخ : | | نویسنده : salarfun
 
حسن فرجیˈ شهروند ایرانی روز جمعه پس از آزادی از زندانی در اطراف باکو ، راهی ایران شد ولی در مرز بیله سوار و آستارا با مشکل مواجه شده است.
 
بدنبال اعلام خبر آزادی حسن فرجی تبعه ایرانی از سوی بستگان وی، خبرنگار ایرنا صحت و سقم این خبر را از ˈمحسن مولاییˈ مسوول امور کنسولی سفارت کشورمان در جمهوری آذربایجان پیگیری کرد.
 
محسن مولائی ضمن تائید خبر آزادی این تبعه ایرانی که ماه گذشته به دلیل عبور از جلوی سفارت رژیم صهیونیستی در باکو دستگیر شده بود، گفت: بدنبال پیگیری های انجام شده، حسن فرجی امروز صبح آزاد شد و برای خروج از جمهوری آذربایجان عازم مرز بیله سوار گردید، اما به دلیل نداشتن مجوز خروج از اداره مهاجرت، مجبور به بازگشت به شهر لنکران برای دریافت مجوز خروج شد.
 
مولائی افزود: نامبرده پس از دریافت مجوز خروج از شعبه اداره مهاجرت لنکران عازم مرز آستارا برای عزیمت به ایران شد ، لیکن در آنجا نیز به علت نامعلومی به وی گفته شد که لازم است مجددا به باکو و اداره پلیس مراجعت نماید.
 
وی گفت : امروز از طریق مراجع ذیربط برای حل مشکل این شهروند کشورمان تلاش شد و چندین بار نیز با حسن فرجی تماس تلفنی برقرار شد و حتی شخص سفیر نیز تلفنی با این تبعه ایرانی صحبت و در جریان وضعیت وی قرار گرفت.
 
مسوول امور کنسولی سفارت ایران در باکو با اشاره به اینکه این تبعه ایرانی در تماس تلفنی، ضمن تشکر از توجه مسئولان جمهوری اسلامی ایران به سرنوشت اتباع خود، خواهان اعلام سلامتی خود به خانواده اش شده ، افزود:نامبرده عدم ثابت شدن اتهامات وارده را علت آزادی خود خوانده و گفته است که خوشبختانه در مراحل بازجویی بیگناهی من برای مسئولان آذری ثابت گردید.
 
مولایی همچنین ضمن تائید سلامتی حسن فرجی افزود ما موظف به حمایت از اتباع ایرانی هستیم و فردا - شنبه نیز تلاش ها برای حل مشکل خروج وی ادامه خواهد یافت.
 
رسانه های جمهوری آذربایجان دهم آبان ماه سال جاری در خبری کوتاه اعلام کردند که حسن فرجی ، فرزند بهلول، تبعه ایرانی به علت رفتار مشکوک در مقابل سفارت اسراییل (که در هتلی در یکی از خیابانهای پر رفت و آمد باکو قرار دارد) بازداشت شده و پس از تحویل به دادگاه به 30 روز بازداشت موقت محکوم شده است.


رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.