سازمان حج و زیارت به اولویت‌های 1 تا 250 عمره هشدار داد، در صورت ثبت‌ نام نکردن در کاروان‌های این مرحله از عمره، اولویت‌ آن‌ها به «فهرست ذخیره» اضافه می‌شود و نوبت‌شان به آخر موکول خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در تازه‌ترین اطلاعیه‌ سازمان حج و زیارت که به بهانه‌ی نزدیک شدن زمان ثبت نام در کاروان‌های مرحله‌ی دوم عمره منتشر شده، اعلام شده است: «به دارندگان اولویت‌های 1 تا 250 بانک ملت که حداقل طی دو سال اخیر برای عمره فراخوان شده، اما مشرف نشده‌اند توصیه و تأکید جدی می‌شود در سال جاری برای تشریف به گروه‌های اعزامی مراجعه و ثبت‌ نام کنند. بدیهی است در صورت ثبت‌ نام نکردن، در فراخوان عمره‌های آتی، در اولویت‌ ذخیره قرار خواهند گرفت.»

این موضوع را چندی پیش، سعید اوحدی - رییس سازمان حج و زیارت - هم اعلام کرد؛ اما گفت که این تصمیم فعلا جدی نیست و احتمالا از سال آینده و در عمره‌ی بعد در اجرای این تصمیم جدی خواهند بود.

در واقع، سازمان حج و زیارت دو سال است که اولویت‌های 1 تا 300 را فرامی‌خواند؛ اما همچنان در این بین، جمعیتی هستند که ظاهرا شرایط اعزام را ندارد، همین مسأله سبب شده است سازمان حج در فراخوان اولویت‌های بعدی با چالش مواجه شود و فرصت به اولویت‌های بعدی کمتر برسد، این در حالی است که اکنون حدود هشت‌میلیون نفر در نوبت عمره هستند و تخمین مسوولان این سازمان با توجه به شرایط ساخت‌وساز در عربستان این است که آن‌ها حدود 9 سال برای اعزام به عمره در انتظار بمانند. بر این اساس سازمان حج و زیارت تصمیم گرفته است از مرحله‌ی دوم عمره، به افراد در اولویت هشدار جدی‌تری بدهد.

ناصر خدرنژاد - معاون حج و عمره‌ی سازمان حج و زیارت - در این‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: اگر این اولویت‌ها امسال مراجعه نکنند، به «فهرست ذخیره» اضافه می‌شوند، یعنی باید منتظر بمانند همه‌ی اولویت‌ها (تا 600) به عمره بروند تا نوبت به آن‌ها برسد.

او تأکید کرد: اولویت‌های 1 تا 250 در صورت مراجعه نکردن به آخر گروه‌ها منتقل خواهند شد.

خدرنژاد درباره‌ این‌که آیا این آخرین فرصت اولویت‌های 1 تا 250 بانک ملت برای عمره است؟ اظهار کرد: ما فعلا به آن‌ها هشدار داده و تأکید جدی کرده‌ایم که مراجعه کنند؛ اما سازمان حج هنوز تصمیم نهایی را در این‌باره نگرفته است. آن‌ها باید سریع‌تر برای ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام مرحله‌ی دوم کاروان‌های عمره که اعزام آن‌ها از هشتم فروردین‌ماه آغاز می‌شود، از دوم بهمن‌ماه خواهد بود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.