تاريخ : | | نویسنده : salarfun

صنعت بیمه-  دولت عربستان سعودی اعلام کرد که سازمان ها و کارخانه های پرخطر باید بیمه شخص ثالث را به اجبار خریداری کنند.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از عرب نیوز، شورای وزرا در عربستان با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تمامی سازمان ها و مراکز پرخطر خصوصی و دولتی مانند مراکز خرید، مدارس، هتل ها، کارخانه ها و مراکز تفریحی باید بیمه شخص ثالث را خریداری کنند.

در بیانیه منتشر شده آمده است که تمامی سازمان ها و مراکز شلوغ و پر رفت و آمد دولتی و خصوصی که توسط شرکت ها و یا سازمان های خصوصی اداره می شوند باید با همکاری با بیمه گران تمامی افراد مجموعه خود را بیمه کنند.

این شورا، شورای دفاع داخلی را مسئول اجرای این طرح کرده است. در این بیانیه همچنین تاکید شده است که هیچ یک از سازمان ها و ارگان ها از این طرح مستثنی نمی شوند.

به گفته معاونت ریاست شرکت "مارشال"، این اقدام تاثیر ویژه ای بر رشد بازار بیمه در این کشور می گذارد و پیش بینی می شود که میزان حق بیمه در عربستان به 6.66 میلیارد دلار برسد.

او ادامه داد که این طرح بدون شک رشد بازار بیمه در عربستان را دو برابر می کند چراکه مراکز خرید و مراکز تفریحی نیز در این طرح گنجانده شده اند. این طرح به نفع شهروندان عادی است و آنان می توانند در صورت حادثه و جراحت، خسارت خود را به طور کامل دریافت کنند.

این حکومت پادشاهی چندی پیش نیز بیمه بیکاری را برای تمامی شهروندان خود اجباری کرد. به گفته مقامات ارشد بزرگترین صادرکننده نفت جهان، این برنامه با هدف تقویت امنیت شغلی کارکنان بخش خصوصی و دولتی این کشور انجام شده است. عربستان در تلاش است تا با اجرای این طرح و تحت تاثیر قراردادن بیکاری های درازمدت، افراد بیشتری را به کار ترغیب کند.

در حال حاضر اکثر مقام های بلندپایه این کشور نگرانند که رشد جمعیتی بالا و ابهامات درباره درآمدهای نفتی، نگرانی های را در آینده به وجود بیاورد.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.