رئیس پلیس فرودگاه‌های فارس با تشریح تمهیدات وی‍ژه‌ی این پلیس در خصوص پروازهای حج عمره در فرودگاه شیراز، گفت: زائران حامل مواد و قرص‌های مخدر، ممنوع‌الخروج می‌شوند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ «اکبر خسروی» گفت: با توجه به حجم زیاد مراجعه‌کننده به فرودگاه در روزهای پروازی، پلیس فرودگاه شیراز تدابیر ویژه‌ای را به کار بسته تا از مشکلاتی نظیر ترافیک، سرقت و وقوع جرائم مختلف جلوگیری کند.

وی ادامه داد: متأسفانه عده‌ای از زائران به علت اعتیاد، بیماری، نیاز جسمی و به بهانه اینکه در صورت همراه نداشتن مواد قادر به انجام مناسک حج نیستند نسبت به جاسازی انواع مواد مخدر در شکل‌ها و با روش‌های مختلف اقدام می‌کنند.

خسروی با بیان اینکه بار همراه زائران توسط کارکنان متخصص پلیس فرودگاه بازرسی می‌شود، گفت: اگر زائری مواد مخدر همراه داشته باشد، از ادامه‌ سفرش جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس فرودگاه‌های فارس با تصریح اینکه حمل هرگونه مواد مخدر(سنتی و صنعتی) به هر میزان، جرم است، گفت: حمل قرص‌های متادون و ترامادول جرم محسوب شده و در صورت کشف ضمن ممانعت از سفر زائر برای وی پرونده‌ی قضایی تشکیل و زائر به مراجع قضایی معرفی می‌شود.

این مقام انتظامی گفت: در پروازهای حج عمره، اگر فردی با داشتن مجوز وزارت بهداشت، قرص‌های مخدر به همراه داشته باشد، تنها قرص‌ها از زائر گرفته می‌شود و از ادامه سفر منع نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حمل هر ماده‌ی اسیدی، از قبیل ترشیجات، انواع مایعات، انواع اسپری، کپسول گاز، مواد محترقه و آتش‌زا، اشیاء برنده و اسباب بازی‌هایی که به شکل سلاح است، به داخل هواپیما ممنوع بوده و میزان ارز مجازی که زائران می‌توانند همراه داشته باشند، 5000 دلار است.رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.