مرحله نخست آموزش رانندگان 4منطقه تهران

 

مرحله نخست آموزش رانندگان 4 منطقه تهران آغاز شد


در اين دوره‌ها به رانندگان آموزش داده مي‌شود كه چگونه بر تنش‌هايي كه در طول روز و در جريان فعاليت با آن‌ها رو به رو مي‌شوند، غلبه كرده و با حفظ آرامش به فعاليت‌هاي روزانه خود بپردازند.

ایلنا: دوره آموزشي ويژه رانندگان اتوبوس مناطق 3 و 6 در شمال و مركز تهران و رانندگان تاكسي مناطق 5 و 15 در غرب و جنوب شرق تهران طي مراسم ويژه‌اي آغاز شد.
قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در مراسم افتتاحيه اين دوره آموزشي، ارتقاي سطح آگاهي فعالان حمل و نقل همگاني به ويژه رانندگان اتوبوس و تاكسي را مورد تأكيد قرار داد و گفت: آموزش رانندگان گامي ارزنده در جهت بسترسازي نظامي پويا و كارآمد در روند آموزش اخلاق حرفه‌اي به رانندگان حمل و نقل عمومي است.
به گزارش خبرگزاري ايلنا، مهندس بهنام خوشنودي افزود: با توجه به اهميت آموزش در ارتقاي كيفي سطح خدمات حمل و نقل عمومي، اين دوره‌ها سرآغاز تحركي تازه و تحولي نوين در مسير خدمت‌رساني به شهروندان در جهت اجراي سياست شهروند مداري مديريت شهري محسوب مي‌شود.
خوشنودي با تأكيد بر اين كه در قالب دوره آموزشي رانندگان حمل و نقل عمومي در مجموع 87 هزار راننده اتوبوس و تاكسي آموزش مي‌بينند، خاطرنشان كرد: در مرحله نخست اين طرح 10 هزار راننده در اين دوره‌ها شركت مي‌كنند و پس از آن به تدريج ساير رانندگان نيز آموزش‌هايي كه براي ايشان در نظر گرفته شده را فرا مي‌گيرند.
معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران آموزش اخلاق حرفه‌اي به رانندگان اتوبوس و تاكسي را مورد تأكيد قرار داد و گفت: رانندگان حمل و نقل عمومي هر روز با مردم در تماس هستند و برخورد آن‌ها بايد به نوعي باشد كه شهروندان از رفتار ايشان رضايت داشته باشند.
دكتر صدرالدين علي‌پور كار رانندگي را كاري پر زحمت و در عين حال پر استرس دانست و اعلام كرد: در اين دوره‌ها به رانندگان آموزش داده مي‌شود كه چگونه بر تنش‌هايي كه در طول روز و در جريان فعاليت با آن‌ها رو به رو مي‌شوند، غلبه كرده و با حفظ آرامش به فعاليت‌هاي روزانه خود بپردازند.
گفتني‌است دوره آموزشي رانندگان اتوبوس و تاكسي براي نخستين بار از سوي معاونت آموزش سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران و با همكاري شركت واحد اتوبوسراني و سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني و با استفاده از جمعي از اساتيد دانشگاه و اعضاي هيات علمي دانشگاه‌هاي تهران برگزار مي‌شود...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.