اخبار ,اخبار اقتصادی ,قیمت زمین و مسکن در مرکز تهران

 

اخبار اقتصادی - اجاره‌بها و قیمت زمین و مسکن در مرکز تهران

قیمت فروش یک متر مربع زمین یا ملک کلنگی در نیمه دوم سال 92 نسبت به تابستان همان سال 2/7درصد و تعداد معاملات 20 درصد نزول داشته‌اند.

اجاره‌بها و قیمت زمین و مسکن در مرکز تهران دنیای اقتصاد: ستون امروز نبض بازار تصمیم دارد قیمت واحدهای مسکونی در بازار خرید و فروش، در بازار رهن و اجاره و همچنین نرخ زمین یا همان ملک کلنگی در منطقه 6 را در نیمه دوم سال 92، به نقل از مرکز آمار بررسی کند.

بر اساس گزارش مرکز آمار، حداقل قیمت فروش یک متر مربع زیر بنای مسکونی، یک میلیون و39 هزار تومان و حداکثر قیمت فروش یک متر مربع زیر بنای مسکونی، 12 میلیون و 899 هزار تومان و همچنین متوسط قیمت فروش یک متر مربع زیر بنای مسکونی، 5 میلیون و 183 هزار تومان عنوان شده است.

در این منطقه قیمت فروش یک متر مربع زیر بنای مسکونی در نیمه دوم سال 92 نسبت به تابستان همان سال 2/1 درصد و تعداد معاملات با 4 درصد افت رو به رو بوده است.

از طرف دیگر حداقل مبلغ اجاره ماهانه به علاوه 3 درصد ودیعه پرداختی برای یک متر مربع زیر بنای مسکونی، 4220 تومان و حداکثر مبلغ اجاره ماهانه به علاوه 3 درصد ودیعه پرداختی برای یک متر مربع زیر بنای مسکونی، 73 هزار تومان و متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه 3 درصد ودیعه پرداختی برای یک متر مربع زیر بنای مسکونی 22 هزار و 800 تومان اعلام شده است.

مبلغ اجاره ماهانه به علاوه 3 درصد ودیعه پرداختی برای یک متر مربع زیر بنای مسکونی در نیمه دوم سال 92 نسبت به تابستان همان سال، 2 درصد رشد داشته و تعداد معاملات 8/17درصد کاهش داشته است.

علاوه براین حداقل قیمت فروش یک متر مربع زمین یا ملک کلنگی، 3 میلیون و 270 هزار تومان و حداکثر قیمت فروش یک متر مربع زمین یا ملک کلنگی 13 میلیون و 333 هزار تومان و متوسط قیمت فروش یک متر مربع زمین یا ملک کلنگی، 6 میلیون و 953 هزار تومان اظهار شده است.

قیمت فروش یک متر مربع زمین یا ملک کلنگی در نیمه دوم سال 92 نسبت به تابستان همان سال 2/7درصد و تعداد معاملات 20 درصد نزول داشته‌اند.

به گزارش دنیای اقتصاد در حال حاضر یک واحد مسکونی 62 متری یک‌سال ساخت در خیابان خردمند واقع در خیابان کریمخان متری 6 میلیون و 200 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین 4 میلیون و 700 هزار تومان قیمت پیشنهادی فروش یک واحد مسکونی به متراژ 126 متر در خیابان کبکانیان در محدوده بلوار کشاورز است.

از طرف دیگر فروشنده‌ای، قیمت هر متر مربع از واحد 114متری 10 سال ساخت خود را در خیابان کاج یوسف‌آباد، 6میلیون و 500 هزار تومان اعلام کرده است. 

اخبار اقتصادی - دنیای اقتصاد

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.