جلسه هيات دولت بعداز ظهر امروز در حاشيه چهارمين همايش سراسري مشاوران جوان کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد و در اين جلسه شش پيشنهاد براي مشاوران به تصويب هيات وزيران رسيد.

به گزارش ايسنا ايجاد کارگروه مهندسي و مطالعات ارزشي در دستگاه‌هاي اجرايي با رياست بالاترين مقام اجرايي آن دستگاه و دبيري مشاوران جوان، منشور ملي مشاوران جوان به عنوان سند ملي براي اين گروه، اضافه شدن رييس حوزه مشاوران جوان رييس جمهور به ترکيب ستاد امور ساماندهي جوانان، برگزاري سالانه همايش بين‌المللي جوانان با تاکيد بر حضور جوانان کشور‌هاي اسلامي و گروه جنبش عدم تعهد از سال 1390، مجوز استخدام و پست سازماني از طريق گروه مشاوران جوان در راستاي تحقق ماموريت آنان، مشارکت مشاوران جوان در طرح مديريت مشترک جهاني در ابعاد فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي ازجمله پيشنهاداتي بود که در جلسه امروز هيات دولت به تصويب رسيد.

همچنين در ادامه جلسه هيات دولت در حاشيه چهارمين همايش سراسري مشاوران جوان کشور دو پيشنهاد نيز به تصويب اعضاي هيات وزيران رسيد.

در اين راستا سفر وزير کار و امور اجتماعي کشورمان به لبنان و برگزاري دو گردهمايي توسط وزارت آموزش و پرورش با عناوين اجلاس صاحب نظران فلسفه تعليم و تربيت کشور‌هاي اسلامي و گردهمايي آموزش و تکنولوژي در جهان اسلام، چالش‌ها و چشم انداز‌ها به تصويب هيات دولت رسيد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.