مشاور و رييس دفتر رييس‌جمهور با اشاره به رويكرد فرهنگي دولت، از متوليان امور استان‌ها خواست با بهره‌گيري از همه ظرفيت‌ها براي بالندگي نسل‌هاي آينده تلاش كنند.

به گزارش ايسنا، اسفنديار رحيم‌مشايي در ديدار معاونين استانداران سراسر كشور به تشريح اهداف دولت از رويكرد فرهنگي دور سوم سفرهاي استاني پرداخت و اظهار داشت: اين رويكرد براي دستيابي به محصولات ارزشمند فرهنگي و بالندگي و توسعه كشور در اين بخش اتخاذ شده است تا با راه‌اندازي يك نهضت فرهنگي در كشور شاهد توانمندي در بخش فرهنگي باشيم.

مشاور رييس‌جمهور با اشاره به موفقيت‌هاي دولت نهم در عرصه‌ فرهنگي تصريح كرد: بودجه فرهنگي در دولت نهم نسبت به دوره‌هاي گذشته چندين برابر شد و در حوزه ديني و مساجد به 50 برابر رسيد، زيرا دولت معتقد است حقيقت دين و آرمان بايد در فرهنگ تحقق يابد.

رحيم‌مشايي با اشاره به توانمندي‌ها و پيشينه افتخارآفرين فرهنگي ايران خاطرنشان كرد: بايد حوزه فرهنگ را ارزش‌گذاري كرد كه اين امر مي‌تواند رضايت عمومي را هم ايجاد كند تا سختي‌ها كمتر احساس شود.

رييس دفتر رييس‌جمهور با تأكيد بر استفاده صحيح از بودجه‌هاي مصوب در كارگروه فرهنگ و هنر سفرهاي استاني خاطر نشان كرد: بايد اين بودجه در ميان مردم و متن جامعه جريان يابد تا استعدادهاي فرهنگي شكوفا شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.