رييس‌جمهور با بيان اين‌كه فتح قله‌هاي بزرگ بدون ايمان امكان‌پذير نيست، تصريح كرد: نيازمند عدالت هستيم و بايد ايران را بر پايه معيارهاي ايراني و اسلامي بسازيم.

به گزارش ايسنا، دكتر محمود احمدي‌نژاد در ادامه سفر خود به استان مركزي در جمع منتخبان اين استان گفت: مهمترين مسووليت ما ساختن ايران است. ساختن ايران مسووليتي فراتر از مرزهاي جغرافيايي ايران است. جايگاه و نقش، اثرگذاري و الهام‌بخشي ايران ابعاد جهاني دارد.

 وقتي نام ايران را مي‌بريم كسي در ذهنش يك نژاد و طايفه خاص تداعي نمي‌كند، بلكه نام ايران تداعي كننده شجاعت، ايستادگي، يگانه‌پرستي، دفاع از مظلوم، خودباوري و عزت است. نام ايران يك فرهنگ و راه و انديشه است.

رييس‌جمهور در ادامه گفت: براي انجام ماموريت ما نياز به همدلي داريم، همه اعضاي يك خانواده هستيم و بايد دست به دست هم دهيم و به دور از تفرقه و جدايي فعاليت كنيم. نكته ديگر كار و تلاش است و ما بايد به صورت شبانه‌روزي تلاش كنيم تا به اين هدف برسيم.

 لازمه انجام اين ماموريت همچنين داشتن آرمان است. ما بايد از نظر عزت و استقلال اول شويم و به سمت حاكميت يكپارچه جهاني برويم تا همه زشتي‌ها از بين برود و همه خوبي‌ها بيايد، بايد بدانيم كه در اين زمينه كار كردن يك امر مقدس است.

وي افزود: لازمه انجام اين ماموريت اين است كه ما بايد اميد داشته باشيم چراكه حركت و تلاش و همدلي بدون اميد بدون نتيجه خواهد بود، اصلا فرهنگ ولايت يعني فرهنگ اميد؛ ياس معنا ندارد. ما همچنين نيازمند ايمان هم هستيم. فتح قله‌هاي بزرگ بدون ايمان امكان‌پذير نيست.

همچنين نيازمند عدالت هستيم بايد ايران را بر پايه معيارهاي ايراني و اسلامي بسازيم، نمي‌توان با معيارهاي غربي ايران را ساخت. هويت و اصالت و فرهنگ ما بايد در اين ماموريت حفظ شود.

وي با تاكيد بر اين‌كه علت ماندگاري تمدن ايران در اين چند هزار سال فرهنگ ماست، افزود: مي‌بينيد كساني كه فرهنگ، ‌اخلاق و اعتقادات را كنار گذاشتند امروز در دنيا به چه وضعي گرفتار شده‌اند. حال اين بي توجهي‌ها از بين رفتن خانواده و اخلاق در اين كشورها بوده است، حاصل اين بي‌توجهي سر كار آمدن يك رييس‌جمهور جنگ‌طلب و اشغال دو كشور و كشتن يك ميليون بي‌گناه است. حاصل اين بي‌توجهي‌ها ترور يك دانشمند بي‌گناه و پرورش صهيونيست‌ها است.

رييس‌جمهور گفت: هدف نهايي ملت ما رسيدن به جامعه جهاني و حكومت جهاني است، ملت ما 1400 سال دويده و سختي‌ها را تحمل كرده است تا به چنين هدفي برسد ما مي‌خواهيم اخلاق حفظ شود، ما مي‌خواهيم احترام به بزرگترها حفظ شود، مي‌خواهيم انسان عزيز باشد و همه شكوفا شوند نه اين‌كه عده‌اي سرمايه‌دار شوند و بقيه كارگر آن‌ها بمانند. ما مي‌خواهيم همه عادلانه زندگي كنند و بايد بر پايه الگوي ايراني و اسلامي تلاش كنيم.

احمدي‌نژاد گفت: براي ساختن ايران نيازمند نمونه‌سازي هستيم كه به نظر من استان مركزي اين ظرفيت و سابقه و شايستگي را دارد كه از اين نمونه‌ها ارائه دهد. انتظار من از شما عزيزان، منتخبان و فرهيختگان اين است كه چند نمونه و الگو براي ساختن ايران به سبك ايراني اسلامي آماده و به كشور ارائه كنيد و اين مژده را به شما مي‌دهم كه به فضل الهي جهان در حال تحول به نفع آن چيزي است كه شما برايش عزاداري مي‌كنيد. به نفع قرآن، عدالت‌خواهي، جهان به سرعت در حال عوض شدن است و نام ملت ايران مي‌درخشد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.